آشنایی کلی با پنل فروشندگان مینی بیاب

افزایش فروش افزایش فروش

همان طور که شما هم می دانید ، پنل فروشندگان مینی بیاب ، شامل چندین بخش مهم است که از طریق آنها می توانید فروش محصولات و درآمد ناشی از آن را مدیریت نمایید.

مهم ترین و اولین بخشی که باید به آن توجه داشته باشید ، بخش “محصولات” می باشد. از این بخش شما قادر هستید تا محصولات خود را در وب سایت مینی بیاب برای فروش وارد نمایید ، توضیحات مربوط به محصولات خود را نگارش نمایید ، موجودی انبار خود را کنترل کنید و… .

بخش مهم دیگر که لازم است به آن توجه داشته باشید ، بخش “سفارشات” می باشد. از این بخش شما قادر خواهید بود تا سفارشاتی که از محصولات شما ثبت شده است را مشاهده نمایید و وضعیت آن ها را کنترل کنید.

بخش های دیگری که از بخش پنل فروشندگان قابل ملاحظه هستند ، بخش های “تیکت پشتیبانی” و “کدهای تخفیف” می باشد. با استفاده از این بخش ها شما قادر خواهید بود تا تیکت های ارسالی توسط خریداران خود را پاسخ دهید و یا به فروشگاه مینی بیاب تیکت ارسال نمایید ، همچنین از بخش “کدهای تخفیف” قادر خواهید بود تا کد های تخفیفی را برای مشتریان خود تولید نمایید.

یکی دیگر از بخش های مهم پنل فروشندگان مینی بیاب ، بخش “برداشت” می باشد. از طریق این بخش شما قادر خواهید بود تا درآمدهای خود را ناشی از فروش در وب سایت مینی بیاب را برداشت نموده و به حساب بانکی خود انتقال دهید ( توجه داشته باشید که تمامی انتقال های بانکی به اطلاعات ثبت شده شما در هنگام ثبت نام انجام خواهد شد ، لذا در تکمیل اطلاعات بانکی خود دقت لازم را داشته باشید).

بخش های مختلف دیگری نیز در پنل فروشندگان وجود دارد ( از جمله :بخش ویرایش اطلاعات حساب و…) که می توانید با مشاهده ویدئو زیر به صورت کامل علاوه بر آنها با کلیه بخش های پنل فروشندگان مینی بیاب آشنا شوید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاه‌ها (۰)

*
*