بسته بندی سفارشات

افزایش فروش افزایش فروش

یکی از موارد مهمی که باید به آن توجه داشته باشید ، بسته بندی مناسب مرسوله برای ارسال می باشد. همان طور که می دانید بسته بندی مناسب مرسوله ، از آسیب های ناشی از حمل و نقل و در نتیجه بازگشت کالا توسط خریداران جلوگیری خواهد نمود.

در هنگام بسته بندی محصول ، باید نکاتی توجه نموده و آنها را رعایت نمایید: ۱-استفاده از کارتن ویا پاکت مناسب برای ارسال مرسوله ۲-استفاده از پوشال مناسب برای داخل کارتن مرسوله برای ثابت ماندن کالا  ۳-چسب کاری مناسب

۱-استفاده از کارتن(پاکت) مناسب برای ارسال مرسوله

در بسته بندی مرسوله ها ، همواره انتخاب کارتن و یا پاکت مناسب یکی از موارد بسیار مهم می باشد که از آسیب دیدن کالا در هنگام حمل و نقل جلوگیری می کند. همواره باید توجه داشت که کارتن(پاکت) باید به گونه ای انتخاب شود که کالای داخل از هر طرف کارتن(پاکت) حداقل ۱٫۵سانتی متر فاصله داشته باشد و این فاصله با پوشال مناسب پر شود.

۲-استفاده از پوشال مناسب برای داخل کارتن(پاکت) مرسوله برای ثابت ماندن کالا

یکی دیگر از مواردی باید در بسته به ان توجه داشته باشید ، پوشال مناسب برای پر کردن فضاهای خالی داخل کارتن(پاکت) می باشد. مناسب ترین گزینه برای این مورد استفاده از پوشال کاغذ و یا روزنامه می باشد.

۳-چسب کاری مناسب

در هنگام چسب زدن به کارتن(پاکت) باید توجه داشته باشید که قسمت وسط نوار چسب باید روی محل بسته شدن کارتن(پاکت) قرار بگیرد.

در صورت استفاده از منگنه برای پلمپ کارتن مرسوله ، حتما باید کالای داخل کارتن از قسمت انتهایی و ابتدایی کارتن حداقل به میزان ۱٫۵سانتی متر فاصله داشته و این فضای خالی با پوشال مناسب پر شده باشد.

برای فراگیری نحوه بسته بندی مناسب کالاها و همچنین تسلط بر این موضوع از شما دعوت می نماییم آموزش ویدئویی زیر را تماشا کنید:

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاه‌ها (۰)

*
*