۷ نرم افزار فوق العاده برای نظارت والدین بر کودکان

۷ نرم افزار فوق العاده برای نظارت والدین بر کودکان

 

همان طور که می دانید یکی از دغدغه اصلی والدین در زندگی امروزی ، کودکان و امنیت کودکان می باشند و کودکان هم بسیار بازیگوش هستند و نیاز به فعالیت دارند. ممکن است نگرانی شدیدی از تاخیر بازگشت فرزندتان از مدرسه ، فعالیت فرزندتان در شبکه های اجتماعی  و…  داشته باشید ، اما برای کاهش این نگرانی ها چکار باید کرد؟ . در این مقاله ۱۰ مورد از بهتر نرم اپلیکیشن های نظارت کودکان را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 

۱- Footprints

اپلیکیشن نظارت کودکان

تا بحال شده آرزو کنید تا موقعیت فرزند خودتان را در هر لحظه بینید؟ ، برای این کار می توانید از اپلیکیشن موقعیت یابی “Footprints” استفاده کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا در هر لحظه موقعیت فرزندتان را به واسطه ی گوشی همراه او ببینید و این گونه از امنیت کودکان خود مطمئن شوید. اگر فرزندتان تنها سفر می کند ، با استفاده از این اپلیکیشن می توانید مطمئن شوید که به مقصد خود رسیده است . این نرم افزار موقعیت فرزند شما را با هیچ شخص دیگری به اشتراک نمی گذارد. این نرم افزار فقط برای سیستم عامل IOS ارائه شده است. این اپلیکیشن را می توانید به صورت رایگان از app استور دانلود نمایید ، اما برای استفاده از خدمات و سرویس های آن باید به صورت ماهیانه اشتراک پرداخت نمایید.

 

۲-Bark

اپلیکیشن نظارت کودکان اپلیکیشن نظارت کودکان

این نرم افزار فوق العاده می تواند زندگی فرزند شما را نجات بدهد! . با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا بر پیام ها ، یوتیوب ، ایمیل و ۲۴ شبکه اجتماعی دیگر گوشی فرزندتان نظارت کامل داشته باشید. با استفاده از این برنامه می توانید زمان خود را تا حد بسیار زیادی از دغدغه فرزندتان آزاد کنید . این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن های نظارتی برای تامین امنیت کودکان می باشد.

یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار امکان ارسال هشدار برای شما می باشد ، این نرم افزار با تحلیل کلمات ارسالی و دریافتی فرزند شما ، پیام های هشداری در رابطه با : افسردگی ، رابطه نامتعارف و… برای شما ارسال می نماید. این نرم افزار تنها به ارسال پیام هشدار اکتفا نمی کند و راه کارهایی نیز برای مقابله با هشدار های ارسالی به شما را ارائه می دهد. لازم به ذکر است که این نرم افزار تا کنون ۳۳ زندگی کودک را با هشدار به موقع درباره انگیزه خودکشی به والدین نجات داده است.

این نرم افزار برای سیستم عامل های اندروید و IOS ارائه شده است و نصب آن رایگان می باشد ، اما برای استفاده از خدمات و ویژگی های آن لازم است به صورت ماهیانه شارژ پرداخت نمایید.

 

7 روش برای محافظت از کودکان در فضای مجازی

 

۳-iEmergency ICE Family PRO

اپلیکیشن نظارت کودکان اپلیکیشن نظارت کودکان

این اپلیکشین یک برنامه کاربردی می باشد که می تواند به شما در مواقع اضطراری کمک نماید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید اطلاعات سلامت فرزند خود و یا هر یک از افراد خانواد خود را در اپلیکیشن ثبت کنید و در مواقع اضطراری از آن ها استفاده نمایید. در این نرم افزار قادر خواهید بود تا اطلاعاتی از جمله: آلرژی – نسخه ها – بیمه درمانی ، حتی اطلاعات تماس با وکیل و… را ثبت کنید.

این اپلیکیشن تنها برای سیستم عامل IOS ارائه شده است و می توانید با پرداخت ۲٫۹۹ دلار آن را از اپ استور دانلود نمایید.

 

۴-Family Tracker

اپلیکیشن نظارت کودکان اپلیکیشن نظارت کودکان

 

فقط کودکان را ردیابی نکنید! ، تمامی اعضای خانوادیتان را ردیابی نمایید. این اپلیکشین برای هر یک از افراد خانواده شما یک زبانه در اختیار شما قرار می دهد و هر شخص را می توانید در زبانه مختص به او ردیابی نمایید. توجه داشته باشید که تنها زمانی قادر خواهید بود شخصی را ردیابی کنید که او درخواست شما برای ردیابی را از طریق اپلیکیشن بپذیرد.

این نرم افزار علاوه بر ویژگی های ذکر شده ، پیام رسانی مستقل از پیام رسان های دیگر را در اختیار شما قرار می هد که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا با اعضای خانواده خود در ارتباط باشید و برای آن ها پیام هایی را ارسال نمایید و زمانی که پیام شما توسط فردی که پیام را به آن ارسال کرده اید خوانده شده ، پیام “خوانده شد” دریافت کنید.

برای هر دستگاه ( گوشی تلفن ) که می خواهید آن را ردیابی کنید ، باید اپلیکیشن را برای آن به صورت جداگانه تهیه نمایید. این اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و IOS ارائه شده است و می توانید با پرداخت ۵٫۹۹  دلار آن را دانلود و نصب نمایید.

 

10 توصیه ضروری برای تامین امنیت کودکان

 

۵-Food Additives

اپلیکیشن نظارت کودکان اپلیکیشن نظارت کودکان

آیا فرزند شما دارای حساسیت های غذایی است؟ . این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا در مورد انواع مکمل های غذایی ناسالم و مضر اطلاعات کسب کنید. نسخه رایگان این نرم افزار ۵۰ افزودنی تند و زننده را به شما معرفی می کند و اطلاعات کاملی درباره آن ها به شما می دهد ، اما در نسخه کامل قادر خواهید بود تا با از لیستی ۴۵۰ افزودنی اطلاعات مفیدی کسب نمایید.

نسخه کامل و پولی این اپلیکیشن را می توانید با پرداخت ۳٫۹۹  دلار خرید کنید.

 

۶-VsmaHome

اپلیکیشن نظارت کودکان اپلیکیشن نظارت کودکان

آیا می خواهید اتاق فرزندتان را در هر لحظه بر روی گوشی خود ببینید؟ . قطعا” این مورد خواسته بسیاری از والدین می باشد. این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا بتوانید با اتصال یک دوربین به این اپلیکیشن اتاق فرزندتان را زیر نظر بگیرید و از امنیت او مطمئن شوید ، البته باید توجه داشته باشید که باید از دوربین های شرکت VsmaHome استفاده نمایید. با استفاده از این روش از امنیت کودکان خود مطمئن خواهید شد.

این اپلیکیشن به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید و IOS قابل دسترس می باشد. می توانید دوربین baby cam  شرکت Vsmahome را از فروشگاه آنلاین مینی بیاب تهیه کنید ، برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دوربین VsmaHome

 

۷-iCam

اپلیکیشن نظارت کودکان اپلیکیشن نظارت کودکان

یکی دیگر از برنامه هایی که می توانید از آن برای نظارت بر اتاق فرزند خود استفاده کنید ، iCam می باشد. این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا بتوانید با استفاده از گوشی هوشمند خود تصاویر اتاق کودک خود را زیر نظر بگیرد. برای استفاده از این اپلیکیشن باید اتاق کودک دارای یک کامپیوتر با webcam باشد.

همچنین باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این اپلیکیشن باید برنامه های خاصی بر روی کامپیوتر خود نصب کنید ، که می توانید آنها را از لینک زیر دریافت نمایید.

این اپلیکیشن برای سیستم های اندروید و IOS در دسترس می باشد. توجه داشته باشید که برای دانلود این اپلیکیشن باید به عنوان حق اشتراک استفاده از سرور های شرکت سازنده مبلغ ۴٫۹۹ دلار بپردازید.

 

چگونه برای خود دوربین مخفی بسازیم؟

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاه‌ها (۰)

*
*