قیمت دوربین مداربسته خانگی امروز چقدر است؟

قیمت دوربین مداربسته خانگی امروز چقدر است؟

قیمت دوربین مداربسته خانگی

امروزه استفاده از دوربین های مداربسته در خانه به یکی از موارد مهم و ضروری تبدیل شده است چرا که افراد باهوش همواره قبل از وقوع حادثه به دنبال پیشگیری آن هستند تا کمترین میزان آسیب به آنها و دارایی هایشان وارد شود. این دوربین ها به شما کمک خواهند کرد تا در هر لحظه بتوانید تصویر خانه خود را در گوشی موبایل و یا لپ تاپ خود ببیند و از وضعیت خانه باخبر شوید. در این مقاله به بررسی قیمت های دوربین مداربسته خانگی خواهیم پرداخت.

قبل از هر چیزی باید بدانید که به صورت کلی ۲ نوع دوربین مداربسته وجود دارد که عبارتند از: دوربین های مداربسته تحت شبکه و دوربین های مداربسته آنالوگ .

 

دوربین های آنالوگ

این نوع دوربین های مداربسته برای نصب ، نیاز به سیم کشی دارند ، یعنی باید سیم برق و دیتا به این دوربین ها برای انتقال تصویر متصل شود. همچنین برای استفاده از این دوربین ها و ضبط تصاویر نیاز به خرید یک دستگاه DVR نیز خواهید داشت. DVR دستگاهی است که از آن برای تبدیل تصاویر آنالوگ به دیجیتال و بعد ذخیره آنها استفاده می شود که بنابر میزان امکانات و حافظه قیمت های متفاوتی دارد.

در جدول زیر می توانید حدود قیمت این نوع دوربین ها را بسته به تعداد مشاهده نمایید.

قیمت دوربین مداربسته خانگی قیمت دوربین مداربسته خانگی

دوربین های تحت شبکه

این نوع دوربین های مداربسته به صورت بی سیم تصاویر را منتقل می کنند و برای نصب آنها نیاز به سیم کشی نخواهید داشت. این نوع دوربین ها معمولا” دارای شیار کارت حافظه بر روی خود هستند و لذا نیازی به استفاده از دستگاه های DVR و یا NVR ندارند. یکی از مزیت های این نوع دوربین های مداربسته قابلیت مدیریت تعداد زیادی از دوربین ها می باشد ، همچنین بدون محدودیت قادر خواهید بود ، بسته به نیاز خود تعداد دوربین های مورد نیاز خود را کم و یا زیاد کنید.

قیمت این نوع دوربین های مداربسته به ازای هر عدد ۲۵۰ الی ۹۰۰ هزارتومان است که می توانید بسته به نیاز خود ، مورد مناسب خود را انتخاب نمایید. از لینک زیر می توانید نسبت به خرید دوربین های تحت شبکه اقدام کنید.

دوربین های تحت شبکه

 

کیفیت نوشته
کامل بودن نوشته
میانگین

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]

دیدگاه‌ها (۰)

*
*