رویه های ارسال سفارش

روش های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق توضیحات زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق توضیحات زیر صورت نگیرد.

مینی بیاب سعی بر این دارد که همواره کالا های سفارش داده شده را در سریع ترین زمان به دست مشتری برساند ، به همین منظور روز های تعطیل در سال برای فروشگاه مینی بیاب به روز های زیر کاهش یافته است:

تاسوعای حسینی

عاشورای حسینی

۱۳فروردین

۲۲بهمن

نحوه ارسال کالاها در سایت مینی بیاب در حال حاضر به سه روش زیر صورت می گیرد:

۱.تحویل رایگان:

این روش مخصوص شهر و استان زنجان می باشد و ساکنین محترم استان زنجان می توانند به صورت رایگان کالای مورد نظر خود را در درب منزل دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که فروشگاه مینی بیاب برای مشتریان دائمی خود در سراسر ایران( عزیزانی که حداقل دو بار از سایت مینی بیاب خرید کرده باشند) کوپن هایی را برای ارسال رایگان به صورت دوره ای تقدیم می کند. که هدف از این کار تقدیر و تشکر از مشتریان مینی بیاب می باشد.

مدت زمان ارسال کالاها به این روش ۱-۴ روز کاری می باشد.

۲.ارسال به روش پست پیشتاز:

در این روش ارسال که از طریق پست صورت می گیرد ، اداره پست متعهد است تا مرسوله را ظرف ۲الی۵ روز برای مراکز استان ها و شهرستان ها ارسال نماید. لازم به ذکر است که در این روش ارسال کد رهگیری مرسوله  برای شما ارسال می شود و می توانید وضعیت مرسوله را از طریق لینک زیر با وارد کردن کد رهگیری بررسی نمایید:

http://newtracking.post.ir/

 

۳.ارسال به روش پست سفارشی:

تنها تفاوت این روش ارسال از روش پست پیشتاز ، ارائه قبض رسید و دریافت امضا از مشتری در هنگام تحویل کالا می باشد.

 

نکات

-برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست مشتریان سراسر ایران ، در زمینه آسیب یا ایراد فیزیکی کالا ، اکیدا” توصیه می شود که بعد از دریافت کالا ، سلامت فیزیکی و ظاهری کالای دریافتی در حضور مامور تحویل  چک شود ، یا به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا در اولین فرصت از طریق ، ارسال ایمیل یا تیکت به واحد پشتیبانی مینی بیاب اطلاع داده شود.

-تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافی نت ، کافه ، رستوران و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل دقیق و قابل استناد باشد.

-زمان تحویل کالا در شهر زنجان کمتر از ۲۴ ساعت و در شهرستان های ، استان زنجان کمتر از ۷۲ساعت خواهد بود.

-در صورت ابهام و یا داشتن هر سوالی می توانید از طریق ارسال تیکت یا ایمیل با ما در ارتباط باشید ، تیکت یا ایمیل ارسالی از شما در کمتر از ۲ ساعت توسط واحد پشتیبانی مینی بیاب پاسخ داده می شود.